Firma Rehberi

Face Paylaş
Twit Paylaş
Google Paylaş
Tumblr Paylaş
Pinter Paylaş

HakkımızaFirma Rehberi Sitesi firmalarınızı ücretsiz olarak ekleyebileceğiniz, böylelikle firma veya iş yerinizin hem tanıtım hem de ilettişim bilgilerini paylaşmanızı sağlayacaktır. Müşteriler firma ararken öncelikle google arama motorunu kullanmaktadırlar. Firmalar kendi web sitelerini oluşturmuş durumdalar. Bazı işletmeler ise halen web sitesi oluşturmamış olabilirler. Fakat bazı özellikle küçük işletmelerin web siteleri halen bulunmamaktadır. Bunun için İşletmeler iletişim ve tanıtımlarını yaptırmak için en kolay yolu seçmektedirler. Firma rehberi sitesi bu amaçla kurulmuş olup; firmaların tanıtım ve iletişim bilgileri için her hangi bir ücret talep etmemektedir.


Ücretsiz firma rehberi günden güne eklenen yeni firmalar ile hızla büyüyen bir web sitesidir. Sizde firma iletişim bilgilerinizi internet ortamına eklemek istiyor fakat bunun için bir bütçe ayırmak istemiyorsanız ücretsiz firma rehberine hemen firmanızı ekleyebilirsiniz. Firma eklemek için her hangi bir program bilmenize gerek yoktur. Yapmanız gereken Firma Ekle butonuna basarak işletmenizin bilgilerini yazmak ve gönder butonuna tıklamak. Bundan sonrası editörlerimiz tarafından incelencektir. eksik ve yanlış blgiler düzeltildikten sonra işletmeniz van.web.tr sitesinde yayınlanacaktır. Sitemize eklenen firmalar google arama motorları tarafından en kısa sürede taranarak başta google olmak üzere diğer arama motorları sayfalarıda yerini almaktadır.


Sitemizde firma ve işletmelerin yayınlanması için hiçbir ücret alınmamaktadır. Premium olmak isteyen firma işletmelerin bilgileri ise sitemizin ilk açılış sayfasında daima en üst sıralarda gözükmekte ayrıca her sayfada ziyaretçilerin tek tıklamayla ulaşabilecekleri şekilde her sayfada gözükmektedir.


Eğer Firma bilgileri yanlış eklenmiş veya eksik eklenmiş ise iletişim sayfasında veya vanwebtr@gmail.com mail adresinden bize bunu bildirebilirsiniz. Editörlerimiz firma telefon numarasını arayarak firma bilgilerine ulaşıp böylece doğru firma bilgilerinizi ziyaretçilerinize ulaşmasına yardımcı olacaklardır.


Ücretsiz firma rehberi tüm firmaların bilgilerine aynı derecede hassaiyetle yaklaşmakda olup herhengi bir firmanın diğer bir firmadan farklı bir yanı olmadığı ilkesiyle hareket etmektedir. Firma sayfanızı sosyal paylaşım sitelerinde paylaşmanız firma sayfanızın daha çok ziyaretçi almasına olanak sağlayacaktır. Böylelikle firmanızın ziyaretçi sayısı arttıkça sağ tarafda bulunan En çok Ziyaret alan firmalar lisesinde firma bilgileriniz çıkacaktır.VAN BELEDİYE OTOBÜS SAATLERİ

Van Belediyesi Otobüs Saatleri

Gold Firmalar

ÜYE GİRİŞİ

Beni HatırlaŞifremi Unuttum

GOOGLE ARAMA

Son Yorum Yapılanlar

Rastgele 10 Firma

Ücretsiz Firma Rehberi Hiç bir Ücret Ödemeden Firmanızın bilgileri İnternet Ortamında yer alsın.